Okunma

1680

Rastgele seks konusunda Türkiye, İtalya ve İspanya gibi birçok Batılı ülkeyi geride bırakarak 8. oldu. Türkiye’nin "rastgele seks“ konusunda 8. sırada yer aldığı bildirildi. Bir ABD ekibinin gerçekleştirdiği araştırmaya göre, sanayileşmiş Batılı ülkeler arasında "rastgele seks“ en çok İngilizler yapıyor. Almanya ve Hollanda’nın da ilk sıralarda yer aldığı listede Türkiye birçok Batılı ülkeyi geride bırakarak 8. oldu.
New Scientist dergisince yayınlanan araştırma, 48 ülkeden toplam 14 bin kişi katıldı. The Times gazetesinin online sitesi de, araştırmanın "en sanayileşmiş 15 Batılı ülke"yi kapsayan kısmını yayınladı. ABD’deki Bradley Üniversitesi’nden psikoloji profesörü David Schmitt’in başında bulunduğu bir ekip tarafından gerçekleştirilen araştırmaya göre, 15 sanayileşmiş ülke arasında "rastgele seks“ en çok İngiltere’de yapılıyor.

İngilizler birinci oldu

İki cinsiyetten İngilizlerin, seks konusunda çok liberal olduğunu ortaya koyan araştırmacılar, İngiltere’de kültürel gelişmelerin artık erkekler gibi kadınların da "rastgele seks"e yönelmesine yol açtığına dikkat çekti. Bu arada, İngiltere gibi bazı ülkelerde giderek daha çok "rastgele seks“e başvuran kadınların bu konuda erkekleri geçebileceği de belirlendi. Almanya 2., Hollanda 3., Çek Cumhuriyeti’nin 4. ve Avustralya’nın da 5. olduğu sıralamada ABD 6., Fransa ise, 7. sırada yer aldı. Türkiye’nin birçok Batı Avrupa ülkesini geride bırakarak 8. sıraya yerleşti. Meksika’nın 9. olduğu sıralamada, Kanada 10., Italya 11., Polonya 12., İspanya 13. Yunanistan 14. ve Portekiz 15. oldu. 


  Yorumlar

 
Rastgele Konular
Son Eklenenler
Yaz Aşkları

Asker Fikralari

Fırında Pastırmalı Patates

İstavrit Buğulaması hazirlanmasi

Turk Erkegi Neden Dovuyor

http://www.sohbetsohbet.org

http://www.sohbetsohbet.org

Bedava sohbet odaları

Sohbetci Sohbet | Sohbet'e Bağlan!

Sevmek ne demek ?

 

 
WebMaster : Ahmet Kadir Yalçın

Hosting : Şeker Shell Internet Hizmetleri

Copyright 2010 Her Hakkı Saklıdır. sohbetsohbet.org