Okunma

1386

Aşkta Coşku, Macera ve Keşif Zamanı

Sevgili Okurlarımız,

Farklı insanlar tanımak, onlarla yakından ilişki kurabilmek ve yaşamın zorluklarını biraz olsun unutmak için Venüs gezegeninin Yay burcundaki 18 Ekim - 12 Kasım arasındaki seyri tüm burçlar için rahatlatıcı bir dönem olacağa benziyor. Tabi ki kısa süreli bir enerji etkinliği olması nedeniyle yarattığı titreşimler pek güçlü olmayabilir. Bu dönemde özellikle yeni insanlarla tanışmak isteği oldukça yüksektir. Hevesli yanımız, bir çocuğun ilk kez gördüğü oyuncağına hayretle bakması ve onu incelemesi, evirip çevirmesi ve dokunması gibi heyecan vericidir fakat o denli de kısa sürelidir. Daha sonra karşımıza başka bir renk ve farklı güzellikte bir şey çıktığında unutup bu sefer ona yönelmeye başlarız. Bu örnek Venüs Yay burcu sürecinde yaşanan aşkların bir özeti gibidir. Deneyimsel düşünürüz ve keşiften yanayızdır, bir şeyler bizi peşinden sürükler veya biz bizzat peşinden gideriz.

Yalnız şöyle bir şey var ki, bu kısa süreli dönem bize neşe, canlılık, pozitif düşünme ve zor günleri atlatabilmemizde hoş bir zaman geçirtebilir. Farklı aktivitelere yönelmek, değişik insanlarla tanışmak için yolculuklara çıkmak, başka şehirde, ülkeden oturan sevdiğimizi görmek arzusu yine bu dönemin etkili faaliyetleri arasında yer alabilir. Kimileriniz ise egzotik yerler görmek, değişik din, felsefe, kültürleri yakından izlemek için bir gezgin gibi yollara düşebiliriz. Geleneksel düşünmekten ziyade özgür, sınırsız bir dünyada yaşamak arzumuz bu dönemde yükselebilir. Sosyal ilişkiler böyle dönemlerde daha fazla yoğunlaşır. kısıtlanmaktan hoşlanmadığımız için eşimizin, sevgilimizin, çocuğumuzun veya herhangi bir nedenin bizi daraltmasına izin vermeyebiliriz. Bu yılki Venüs Yay burcu seyri, Mars ve Güneş gezegenlerinin Akrep burcunda oluşu nedeniyle açıkçası çok özgür bir şekilde geçeceğe benzemiyor. Fakat yine de, yeni şeyler öğrenmek ve ilgi duyduğunuz konularda kendinizi geliştirmek ve kısa süreli bile olsa yeni bir kişiyle bağlantı kurabilmeniz açısından sizi hoşnut edeceğinden şüphem yok.

Venüs Yay burcu seyrinin sizlere, yenilikler yaşayarak hayatı tekrar keşfetmenizi sağlayacak pozitif etkiler sunmasını ve aşk hayatınızı canlandırmanızı temenni ediyorum.

 http://www.sohbetsohbet.org 

Koç

Sevgili Koçlar saat 21:30 itibariyle Aşk ve ilişkilerle birebir alakalı Venüs gezegeni, oldukça aktif ve deneyimsel olmanız adına titreşimler sunacağı Yay burcundaki seyrine başlıyor. 12 Kasım tarihine kadar devam edecek bu dönemde, keşifçi yanınızın daha fazla ortaya çıktığını hissedebilirsiniz. Bir Koç daima ateşli ve öncü olduğu için bu enerjinin etkisi altında yeni insanlar tanımaktan, karşı cins üzerinde etkili olmaktan her zaman olduğu gibi hoşlanacaktır. Birlikte güzel zaman geçirebileceğiniz, çeşitli aktivitelerde bulunacağınız kişileri tercih edeceğiniz için, durgun, aşırı duygusal veya sakin kişilerden uzak durmanız mümkündür. İlişkinizde eğer aksayan veya sizi tedirgin eden durumlar varsa, bu enerjinin etkisi altında kafanızın içinden geçenleri partnerinize dürüstçe söyleyebilirsiniz. Fakat bunun dozunu iyi ayarlamanızı öneriyorum.

Bu süreçte farklı görüşlere sahip, özgür düşünen, sınırlayıcı olmaktan ziyade hayatın keyifli yanlarının tadına varmasını bilen, başka şehir veya ülkede yaşayan kişilere rastlamanız mümkündür. Aynı şekilde ilişkinizde de, sorunlarla uğraşmak yerine, partnerinizle birlikte keşif yapmak, hobilerinizi paylaşmak sizi çok daha mutlu edebilir. Ayrıntılarla uğraşmak yerine bütünü görmek, tanımak arzunuz bu enerji altında yükselebilir. Görüşlerinizin veya ilişki kurma biçiminizin eleştirilmesinden hoşlanmayacağınız gibi, bir fikrin zorla kabul ettirilmesi karşısında itiraz etmeniz de kolaydır. Kısaca bu enerji sosyal hayatınızı renklendirici, macera tutkunuzu yükseltici ve inancınızı yükseltici bir etki yaratacak ve sizi kısa bir süreliğine de olsa keyiflendirecektir.

Boğa

Sevgili Boğalar, saat 21:30 itibariyle Venüs gezegeninin Yay burcunda seyrinin başlamasıyla uzak yollardan veya uzak ülkelerle olan bağlantınız aracılığıyla maddi destek bulmanız mümkün olabilir. Eşiniz veya birlikte olduğunuz kişinin yabancı bir ülkeyle olan bağlantısı size yarar sağlayabilir. Yatırım amaçlı bir kenarınızda duran paranız değerlenebilir. 12 Kasım tarihine kadar devam edecek bu seyir altında kuracağınız ilişkiler yoluyla gelir elde etmeniz mümkündür. Özellikle yabancı bir ülkeye sık sık seyahat ederek hem duygusal açıdan hem de geleceğinizle alakalı bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.

Bu girişimler özellikle 22 Kasım tarihinde Güneşin Yay burcunda ilerlemeye başlamasıyla mesleki faaliyetler şekline dönüşebilir ve yavaş yavaş sonuç almanızı sağlayabilir. Şu an için bu konularda belirsizlikler yaşasanız bile benim önerim Kasım sonlarına kadar iletişiminizi sürdürmenizdir. Bu enerjiden olumlu bir şekilde yararlanmak için dağılmadan belli bir sistem içinde hareket etmeniz önemlidir. Hukuk, adalet ve yasalarla alakalı işleriniz için güçlü ilişkilerinizi devreye sokmanız faydalıdır. Fırsatları iyi değerlendirmeli, haklarınızı kanuni yollardan almaya çalışmalısınız. Ayrıca bu etki altında maddi ve manevi değerlerinizi korumanın yolunun görünenlerden ziyade görünmeyen noktalar üzerinde durmaktan geçtiğini biliniz.

İkizler

Sevgili İkizler, Venüs gezegeninin 12 Kasım tarihine kadar devam edecek Yay burcundaki yolculuğu başlamış bulunuyor. Bu süreç sizler için ciddi ilişkiniz, evliliğiniz ve her türlü sözleşme, kontrat ve iş ortaklığı konularındaki yoğunlaşmanın simgesidir. Olabilecek yansımaları birlikte inceleyelim. Kimileriniz bu etki altında partnerinizle aranızdaki farklılıkların daha fazla ortaya çıktığını hissedebilirsiniz. Sizin kimliğinizle partnerinizin ilişki kurma biçimi arasındaki dengenin sağlanması gereken bu dönemde, onun olayları inceleme biçimi, ilişkisi hakkındaki derin düşüncelerine saygı göstermeniz ve hayatın anlamını birlikte keşfetmek için istekli olmanız şarttır.

O sizinle olan ilişkisini bu süreç içinde özgürce yaşamak isterken, sizin yüzeysel davranmanız aranızda sorunlara neden olabilir. İlişkisi olmayanlar ise bu kısa seyirde seyahat, iletişim veya farklı bir yolla ilginç bir kişiyle tanışma fırsatı bulabilirler. Bu kişi sizin dininiz, diliniz veya ülkeniz dışından biri olabilir. Farklı inanışları bulunabilir veya hayatı sizden çok daha farklı bir şekilde algılıyor olabilir. Birbirinizin bu karşıtlıklarını uzlaşı içinde harmanladığınız takdirde bu dönemi gayet hızlı, aktif ve pozitif bir şekilde geçirmeniz mümkün olacaktır.

Yengeç

Sevgili Yengeçler saat 21:30 itibariyle Yay burcunda ilerlemeye başlayacak aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs özellikle iş ortamınız, iş hayatınızın gündelik temposu üzerinde etkili olacağından sizler açısından ilginç bir süre anlamı taşıyabilir. Şimdi olabilecek yansımaları olasılık dahilinde inceleyelim. Bu enerjinin etkisi altında inanılmaz bir yoğunluk başlayabilir. Çeşitli insanlarla bağlantı kurmanız, detaylı işlerle uğraşmanız ve bütün bunları dağılmadan belli bir sistem içinde yerine getirmeniz gerekebilir.

İş ortamınızla birebir alakalı yeni kişilerle tanışacağınız bu dönemde oldukça ilginç, kendinden son derece emin, pozitif ve maceracı ruha sahip bir kişiyle tanışmanız ve özel bir şeyler paylaşmanız mümkündür. Bu kişi çevresinde oldukça popüler biridir fakat ilişki konusunda ciddi ve derin düşünmek taraflısı değildir. Yengeç gibi hassas bir insan için bu zorlu olabilir. Yine bu süreçte partneriniz veya eşinizle, işinizle alakalı paylaşımlarda bulunmak hoşunuza gidebilir. İşiniz gereği bir başka ülkeye seyahatleriniz olabilir ve bu bir kurs programı anlamı taşıyabilir. Sizin için aktif bir süreç olsa da, sadece oradaki durumu keşif anlamı da taşıyabilir. Bu türden işleriniz için 22 Kasım sonrasının daha etkili olacağını söyleyebilirim.

Aslan

Sevgili Aslanlar saat 21:30 itibariyle, aşk ve ilişkilerle birebir alakalı, astrolojik açıdan benefik(iyicil) özelliklere sahip Venüs gezegeni, maceracı Yay burcundaki ilerleyişine başlayacaktır. 12 Kasım tarihine kadar devam edecek bu seyir altında, aşk konusunda daha deneyimsel ve maceraya dönük düşünmeniz mümkündür. Birlikte aktif şekilde hareket edeceğiniz, size farklı dünyaların kapılarını açacak, eğlenceli, kültürlü, pozitif ruha sahip kişilerle olmaktan keyif alabilirsiniz. Hoş zamanlar geçirmekten, yaşamı esprili bir şekilde ele almaktan, hayallerinizi ve ideallerinizi paylaşmaktan mutluluk duyacağınız bu süreçte uzun süreli bir ilişkiden ziyade neşeli bir arkadaşlığı daha fazla tercih edebilirsiniz.

Yeniliklere açık olacağınız için, karşınızdaki insanı tanımak, onun farklı yönlerini keşfetmek, dürüst ve açık bir şekilde paylaşımda bulunmak bu dönemin etkili yansımaları arasındadır. Özellikle bu süreçte yabancı uyruklu kişiler, kendi diliniz, dininiz ve kültürünüz dışında farklılıkları olan karşı cins sizi fazlasıyla etkileyebilir. Venüs bu burçta ilerlerken serüven meyliniz oldukça fazladır. İlişkisinde aradığı mutluluğu bulamayan Aslanların bu enerjinin etkisi altında bir başka kişiye yönelmeleri mümkün olsa da, beraberliklerini bitirmek gibi bir istekleri olmayabilir. Burada önemli olan uzun süreli bir başka ilişkiye başlamaktan ziyade, sorunlarınızı biraz olsun unutmak ve yaşamın keyifli yanlarından yararlanmaktır.

Başak

Sevgili Başaklar saat 21:30 itibariyle, aşk, sosyallik, rahatlık ve uyum ihtiyacının astrolojik temsilcisi Venüs gezegeni Yay burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 12 Kasım tarihine kadar devam edecek bu etki altında evinizde yabancı konuklar ağırlamanız mümkün olduğu gibi, aile fertleriyle veya eşiniz, çocuklarınızla farklı ve değişik aktivitelerde bulunmak hoşunuza gidebilir. Kimileriniz bu seyir başlamadan önce evlenmiş olabilirsiniz. Şimdi yeni bir yuvada yeni yaşam stilinizi oluşturuyor olabilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde farklı şehirde olan bir yakınınızı, sevdiğiniz kişiyi ağırlayabilirsiniz. Yatırım amaçlı bir ev satın alma işini de, yine bu dönemin etkileri arasında yer alabilir. İlişki kurmaya açık olacağınız bu enerji altında, sosyallik ihtiyacınızın çoğunluğunu eviniz sınırları içinde yaşamanız da mümkündür.

Dostlarınız, sevdiğiniz kişiyle sık sık ziyaretinize gelebilirler. Bu etki altında sorunlardan ve huzursuzluklardan uzak durmayı tercih edeceğiniz için, aynı ortamı paylaştığınız kişilerin de size anlayış göstermesini bekleyebilirsiniz. Bu dönemin bir başka yansıması ise, yuvanızla alakalı masrafların çoğalmasıdır. Yeni bir eşya alımı, tadilat, güzelleştirme veya yeni doğacak yavrunuzla alakalı alışverişler genelde bu enerjinin etkili yansımaları arasında yer alabilir. Ayrıca bu dönem aile desteğinin yükseldiği zamanlardır. Gerek maddi ve gerekse manevi açıdan kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Kısaca bu enerjinin kısa süren titreşimlerinden yararlanırken abartıya kaçmamaya, ne olursa olsun dikkatli adımlar atmaya çalışınız. Bütçenizi aşmayınız ve israftan kaçınınız.

Terazi

Sevgili Teraziler saat 21:30 itibariyle, sevgi, şefkat, uyum ve aşk hayatıyla birebir alakalı konularda etkili olan astrolojinin iyicil gücü Venüs gezegeni, 12 Kasım tarihine kadar seyrini sürdüreceği Yay burcundaki yolculuğuna başlamış olacaktır. Bu kısa süreli enerji sayesinde konuşarak, yazışarak düşüncelerinizi gayet hoş bir şekilde açıklayabilir, çevrenizdeki popülerliğinizi bir kat daha yükseltebilirsiniz. Barış ve huzur ortamı içinde, zarif ve gayet sempatik bir şekilde diğer insanlarla olumlu bağlantılar kurabilir, ahenkli bir ortam yaratarak hem kendinizin hem de birlikte olduğunuz kişilerin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni tanışmalara vesile olacak bu enerji yaşamınızı renklendireceği için, zorluklar gözünüze daha az görünebilir. Yakın çevrenizi oluşturan insanlarla daha önceden oluşmuş sorunları çözebilir, zarif ve hoş tavırlarınızla her girdiğiniz ortamda ilgi uyandırabilirsiniz. Bu enerjinin desteği sayesinde, eğitim ve iş hayatınızla alakalı konularda sosyal faaliyetlere katılabilir, özgür düşüncelerinizi açıklayabilirsiniz. Hayatın ağırlaştırıcı ve kimi zaman rahatsız edici yanlarıyla mücadele edebilmenizde sizi destekleyici olan inanç ve felsefe sistemleri hakkında bilgilenebilir hatta bizzat katılımcı olabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerinizi dış ülkelerle bağlantılar kurarak tanıtabilir, konusunda uzman kişilerle bir araya gelerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Akrep

Sevgili Akrepler 12 Kasım tarihine kadar devam edecek Venüs gezegeninin Yay burcundaki seyri saat 21:30 itibariyle başlayacaktır. Bu enerji, sizler için uzak yolculuklar ve değişik insanlarla tanışarak hem maddi hem de manevi açıdan genişleme anlamı taşıyabilir. Venüs, astrolojik açıdan sadece aşk ve ilişkilerle sınırlı bir gezegen olmayıp, hayatın konforlu ve lüks yönlerine sahip olma arzunuzla birebir alakalıdır.

Bu durum doğal olarak akla parayı getirmektedir. Yay burcundaki Venüs ise hem keşif anlamında yolculuklar yaparak yeni insanlarla tanışmanızı hem de girişimlerde bulunarak maddi güç elde etmenizi destekleyicidir. Kısa süreli olan bu dönemde atılacak ilk adımlar, 22 Kasım tarihinde Güneşin Yay burcuna girmesi ve ardından 23 Kasım tarihinde Merkürün de aynı burçta ilerleyişiyle anlam kazanmaya başlayabilir. Yine bu enerji altında, yabancı kişilerle ortaklıklar gündeme gelebilir veya eş destekli gelirler söz konusu olabilir. Bilgi, yüksek öğrenim, ticaret, halkla ilişkiler, felsefe, din, hukuk, adalet ve yasalar bu kısa süreç boyunca maddi ve manevi açıdan zenginlik sağlayabilecek aktif alanlar olabilir.

Yay

Sevgili Yaylar saat 21:30 itibariyle astrolojinin iyicil güçlerinden biri olan, aşk ve ilişkiler konusunda destekleyici, huzur duygusu ve yaşamın zenginlikleri mevzularıyla birebir alakalı olan Venüs gezegeni burcunuzdaki seyrine başlayacaktır. 12 Kasım tarihine kadar devam edecek bu enerji altında, popülerliğiniz oldukça yükselir ve dış dünyada sizi tanıyan tanımayan her kişinin dikkatini kolayca üzerinize çekebilirsiniz. Sizler için 225 gün sonra gelen bu şanslı dönem kısa süreli olsa da, 16 Kasım Mars, 22 Kasım Güneş ve 23 Kasım Merkür gezegenlerinin burcunuzda başlayacak seyirleriyle perçinlenecektir.

Tavırlarınızdaki asalet ve doğallık, konuşmalarınızdaki dürüstlük ve akıcılık, sizi diğerlerinden ayıran son derece etkili silahlarınızdır. Bu enerji karşı cins üzerinde hem bilginiz hem de görünümünüzle başarılı olmanızı sağlayacağından ilişkiniz açısından gayet hoş bir dönem anlamına gelebilir. Beraberliği olmayan Yaylar ise, bu kısa seyirde birçok insanla tanışma fırsatı bulabilirler. Özellikle yabancı uyruk kişilerle maceraya dönük deneyimler yaşamanız mümkündür. Yine bu dönemin bir başka yansıması ise, yolculuklar, keşif gezileri, hukuk, yasalar, politika, halkla ilişkiler gibi alanlarda yapılacak girişimlerdir. Şimdi kendinizi tanıtma ve dış dünyada gösterme gücü bulabilirsiniz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar sevgi, güzellik ve uyum ihtiyacımızla birebir alakalı olan Venüs gezegeni, pozitif etkiler sunacağı Yay burcundaki seyrine saat 21:30 itibariyle başlamış olacaktır. Siz Oğlaklar için bu enerjinin anlamı daha gizli ve çok daha mahremdir. Yay burcu keşif, macera ve genişlemeyle birebir alakalıdır. Venüs gezegeni ise bağ kurmak, popülerlik ve hayatın keyifli yanlarının tadına varmaktır. Bu iki güçlü enerji gizlilik evinizde oluşacağı için doğal olarak bu durum bilmediğiniz, düşünemediğiniz hatta hayal bile edemeyeceğiniz güzelliklere ruhsal açıdan kavuşabileceğiniz anlamına gelebilir.

Yani ilişkiniz sizin için kutsaldır ve bu kutsallığın başkaları tarafından bilinmesini arzu etmeyebilirsiniz. Kendine kurduğunuz dünyanızda inancınızla büyüttüğünüz bu sevginin dışarıdaki insanlar tarafından anlaşılması zor olabilir. Bu enerjinin bir başka yansıması ise bazı gizli yardımların değişik yollardan sizi bulmasıdır. 12 Kasım tarihine kadar devam edecek bu seyir altında, hiç ummadığınız yerlerden parasal ve kişisel destekler görebilirsiniz. Belirsizlikler kafanızın içinde devam etse de, içinizdeki iyimserlik sayesinde moralinizi yüksek tutabilirsiniz.

Kova

Sevgili Kovalar saat 21:30 itibariyle, aşk ve ilişkiler, uyum ve güzellik, sosyal hayatla birebir alakalı konularda etkili Venüs gezegeninin 12 Kasım tarihine kadar devam edecek Yay burcundaki seyri başlamış olacaktır. Bu enerjinin sizler için anlamı özellikle yabancı uyruklu kişilerle tanışmanız açısından destekleyici oluşudur. Sosyal faaliyetlerinizin yoğun olacağı bu süreçte birlikte olacağınız kişiyle, yolculuk, eğitim, ekip halinde yapılan çalışmalar esnasında rastlamanız mümkündür.

Bu enerji kısa süreli olsa da, 22-23 Kasım tarihlerinde Güneş ve Merkür gezegenlerinin Yay burcunda ilerlemeye başlamasıyla yolculuk ve bağlantılar kurabilmek açısından daha fazla şansa sahip olabilirsiniz. Bu enerjinin bir başka yansıması ise, yeni dostluklar kazandırması ve herkesin yararına olabilecek çalışmalarda ön sıralarda yer almanızı sağlayıcı oluşudur. Sosyal haklarınız konusunda duyarlı, barış dolu bir dünya kurmak için elbirliği, farklı kültürleri araştırmaya gönüllü bir ruh haliyle hareket edeceğiniz bu dönemde, ilginç projelerde yer alarak, ülke dışına çıkarak güçlü insanlarla bir araya gelerek kendinizi geliştirebilir, büyütebilirsiniz.

Balık

Sevgili Balıklar, saat 21:30 itibariyle mesleki yaşamınız, toplum içindeki yeriniz, kariyeriniz gibi konularda etkili olacak Venüs gezegeninin Yay burcundaki seyri başlamış olacaktır. 12 Kasım tarihine kadar devam edecek bu enerji, özellikle yabancı kişilerle temasınız veya yabancı ülkelerle bağlantılı işler açısından destekleyicidir. Geleceğinizle alakalı konularda otorite konumunda bulunan kişilerle bağınızı bu süreçte güçlü tutmanız gayet faydalıdır.

Hatta bu güçlü bağ kimi zaman özel bir yakınlığa bile dönüşebilir. Gezgin ruhunuz bu enerji sayesinde deneyimlere açıktır. Bu deneyimlerin çoğunluğunda ise mesleki açıdan büyümek, gelişmek en baş sırayı alabilir. İhtisas gördüğünüz alanda yapacağınız girişimler, kariyerinizin belirlemesinde önemli bir paya sahiptir. Bu enerjiyi olumlu anlamda kullanmak için abartılı yaklaşımlardan uzak durmalı, hedefleriniz konusunda odaklanmayı bilmelisiniz. Yani ne istediğinizi iyi saptamanız gerekebilir.  Yorumlar

 
Rastgele Konular
Son Eklenenler
Sezen Aksu Unuttun Mu Beni

Eşeğin o büyük aleti

Anlamli sözler

Temel pul kolleksiyonu

Sekste Türk Erkekleri

http://www.sohbetsohbet.org

http://www.sohbetsohbet.org

Bedava sohbet odaları

Sohbetci Sohbet | Sohbet'e Bağlan!

Sevmek ne demek ?

 

 
WebMaster : Ahmet Kadir Yalçın

Hosting : Şeker Shell Internet Hizmetleri

Copyright 2010 Her Hakkı Saklıdır. sohbetsohbet.org